poniedziałek, 12 maja 2014

Serowe knedle w filmie pt. "Śniadanie" - nadziewane...no właśnie - czym?

Nie ma to jak dobre, porządne, polskie kluchy. Mogą występować solo, lub skrywać smakowite wnętrze. Bywają leniwe, puszysto nadąsane, słodziutkie, lub ostre i poważne do szpiku kości. Jakie by nie były z kluskami bardzo dobrze mi się pracuje. Dlatego zaprosiłam je dziś do współpracy nad projektem pt. Śniadanie. Zapraszam na premierę. ;)Obsada:

- pani Mąka Biała (50-60g)
- pan Ser Kremownik ( np.ten co przyjaźni się z sernikami - 180g) 
- Jajko Małe
- w roli gościa specjalnego Słodzidło oraz Mleko Proszkowane (bo kręciło się na planie, a przecież i tak wszyscy je uwielbiamy)

 Oraz: Tajemniczy Typ

Statyści: 
przyznam, że wybór był trudny! Z ekipą postawiliśmy na różnorodność. Pamiętajcie - statystów nigdy nie należy nie doceniać!
Śliwka Suszona, duet Borówki i Kokos, Biała Czekolada, Czekolada Mleczna, Brzoskwinia Puszkowana, Truskawka, ponownie duet Domowa Granola i Borówki


Borówki & Kokos

Scenariusz:

Z Obsady zagnieść ciasto, urywać po kawałku, tworzyć mały placuszek, umieszczać na nim Statystę i zawijać, kulkować, zalepiać.
Gotową załogę topić w gotującej się wodzie i gotować ok 7 min po wypłynięciu na powierzchnię. Uratować, wyławiając. Premiera powinna odbyć się płaskiej scenografii z ulubionymi rekwizytami (cukier\śmietana\owoce\masło orzechowe)Brzoskwinka i Śliwunia


Zdradzamy tajemnicę! Nasz Tajemniczy Typ to... Milkybar! Pod postacią serka\deserka. Jest bardzo wylewny, więc został wylany na całą naszą ekipę!

Chciałabym podziękować tym wspaniałym osobistościom, bez których projekt nie byłby w pełni zrealizowany

Uwaga: kluchy rosną w wodzie, więc się nie przestraszcie! Dlatego też jeśli zrobiliście duże scenę w saunie czy aqua parku kręćcie chwilę dłużej.Rozkoszna Truskaweczka

Uwaga reżysera - Mielibyśmy do dyspozycji co najmniej jednego aktora więcej, gdyby ktoś nie wyjadał ciasta z obsady, podczas castingu...

Duet Borówki i Granola, oraz Czekolad


I na planie ostania została Biała Czekolada (bo ostatnie zawsze na koniec ;p )
CIĘCIE!

Uwaga - nasze show nie ma ograniczeń wiekowych! Także maturzysto nie krępuj się - zaserwuj sobie pyszne śniadanie, lub sycący obiad. Jak widzisz obsada jest bardzo miła a i statystów na pewno znajdziesz takich, którzy Ci podpasują. Zaletą tego projektu jest różnorodność - każdy statysta może być inny! Jeśli więc jesteś już zmęczony delta równa się b kwadrat minus cztery ac, poświęć chwilkę na skomponowanie własnego wzoru - wzoru na rozwiązanie zadania Co na obiad. W którym to zadaniu dane mówią nam, że domowe kluchy są o niebo lepsze od tych z mrożonki!


Zastąp słoik pysznym daniem - II edycja Posiłek dla maturzysty Zastąp słoik pysznym daniem - II edycja

3 komentarze: